Kongepokalvinnere

Oversikt over lag eller enkeltutøvere som har vunnet kongepokalen siden 1976 og fram til i dag.

2017    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby

2017    Bjørnar Nygård, 1dykkeklubb, undervannsfoto

2016    Vidar Skålevik, Stavanger Dykkerklubb, undervannsfoto

2016    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)

2015    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)

2014    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)
2013    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)
2012    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)
2011    Lill Haugen, Møredykk, undervannsfoto
2010    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)
2009    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)

2008    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)

2007    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)

2006    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)
2005    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)

2004    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)

2003    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)

2002    BSI Boblen, undervannsrugby (H)

2001    Molde Undervannsklubb, undervannsrugby (H)

2000    Ikke utdelt

1999    BSI – Boblen, undervannsrugby, (H)

1998    Akkaren Sportsdykkerklubb, undervannsrugby (H)

1997    Bergensstudentenes Idrettslag, undervannsrugby (H)

1996    Egil Larsen, Ålesund Sportsdykkerklubb, undervannsjakt

1995    Nittedal Sportsdykkerklubb (H), Akkaren Sportsdykkerklubb (K), undervannsrugby

1994    Boblen Sportsdykkerklubb (H), Akkaren Sportsdykkerklubb (K), undervannsrugby

1993    Akkaren Sportsdykkerklubb (K), undervannsrugby

1992    Boblen Sportsdykkerklubb (H), undervannsrugby

1991   Tonny Roger Hansen, Kristiansund Dykkerklubb, undervannsjakt

1990    Akkaren Sportsdykkerklubb (K), undervannsrugby

1989    Ikke utdelt

1988    Molde Sportsdykkerklubb (H), undervannsrugby

1987    Molde Sportsdykkerklubb (H), undervannsrugby

1986    Bjørn Ove Angvik, Kristiansund Dykkerklubb, undervannsjakt           

1985    Håkon Norvik, Oslo Froskemannsklubb, finnesvømming

1984    Nittedal Sportsdykkerklubb (H), undervannsrugby

1983    Molde Sportsdykkerklubb (H), undervannsrugby

1982    Ikke utdelt

1981    Nittedal Sportsdykkerklubb (H), undervannsrugby

1980    Nittedal Sportsdykkerklubb (H), undervannsrugby

1979    Nils Aukan, Kristiansund Dykkerklubb, undervannsjakt

1978    Undervannsklubben Nacuda    (H), undervannsrugby

1977    Arild Andresen, Undervannsklubben Nacuda, finnesvømming

1976    Joar Wenger, Eidsvoll Dykkeklubb, undervannsorientering

 

 

PrintSkriv ut    Open PDFÅpne PDF    EmailTips en venn
[Tilbake]
 

Bli medlemsklubb!

Nyhetsbrev

Finn klubben for deg!

Finn kurset for deg!

E-læringskurs

Mista dykkesertifikatet?

 
Sist oppdatert
07.12.17 13:41
07.12.17 13:24
06.12.17 14:03
04.12.17 09:54
23.11.17 10:10
21.11.17 10:36
15.11.17 13:29
15.11.17 13:26
07.11.17 10:55
06.11.17 15:56