NDFs forbundsstyre

03.11.10 (Sist oppdatert 03.06.16 - 14:31)
Her er NDFs forbundsstyre i perioden 2016-2018.

NDFs forbundsstyre 2016 til 2018. Venstre: Vegard Thise, Eirik Kjos, Trond Erik Backe, Sigurd Paulsen, Kim-Roger Tømmerås, Lars Einar Hollund, Konstanse Karlsen og Løkkebergøen. Foto: Elisabeth Tønnessen.


President

Sigurd Paulsen
Kristiansand Dykkerklubb
Sigurd.Paulsen@kristiansand.kommune.no

 

Visepresident
Lars Einar Hollund
Sveio Sportsdykkerklubb
ehollund@online.no


Styremedlem

Vegard Thise
Stavanger Dykkerklubb
vegard.thise@gmail.com


Styremedlem

Laila Løkkebergøen
Røyken Sportsdykkerklubb

lailoekk@online.no


Styremedlem
Trond Erik Backe
Drammen Sportsdykkerklubb
TrondErik.Backe@nov.com


Styremedlem

Konstanse Karlsen
Tromsøstudentenes Undervannsklubb
konstanse-karlsen@hotmail.com


Styremedlem
Eirik Kjos
Draugen Froskemannsklubb
eirik.kjos@gmail.com

 

Varamedlem

Amanda Barsten
Akkaren Sportsdykkerklubb
amanda@barsten.no


Varamedlem
Kim-Roger Tømmerås
Steinkjer Sportsdykkerklubb
kimroger74@hotmail.com






 


PrintSkriv ut    Open PDFÅpne PDF    EmailTips en venn
 

Bli medlemsklubb!

Nyhetsbrev

Finn klubben for deg!

Finn kurset for deg!

E-læringskurs

Mista dykkesertifikatet?

 
Sist oppdatert
24.07.17 14:00
24.07.17 11:56
21.07.17 15:19
20.07.17 14:25
20.07.17 14:23
07.07.17 10:43
03.07.17 12:47
03.07.17 12:42
03.07.17 12:41
03.07.17 12:41