Kontaktpersoner for Norgesserie-klubber

Dette er kontaktpersonene for lag som deltar i Norgesserien (NS). Dersom du lurer på om det finnes UVR-lag i din by eller ønsker kontakt med en klubb som ikke deltar i NS, kontakt administrasjonen i NDF på dykking@nif.idrett.no

 

Molde Undervannsklubb
Lagleder: Jon Reidar Heggedal - heggi86@gmail.com
Roy Otto Barsten - roy@barsten.no


Akkaren Sportsdykkerklubb
Lagleder herrer: Tord Nerland - tordnerland@gmail.com
Lagleder damer: Berit Detlie - b_det83@hotmail.com
UVR-oppdame: Ida Smestad - uvro.akkarensd@klubbkontor.no 


BSI - Boblen
Lagleder herrer: Steffen Tengs - steffen.tengs@gmail.com
Lagleder damer: Vilde Tingleff - vilde.tingleff@gmail.com
Lagleder junior: Bjarte Lyssand - bjarte_lyssand@hotmail.com


Sandefjord Dykkeklubb
Lagleder: Arve Gravningen - post@fridykker.com


Ålesund Sportsdykkerklubb
Lagleder herrer: Marius Skåre - marius.skaare@gmail.com
Lagleder damer: Cecilie Skåre - cecilie@kkc.no


Egersund Undervannsklubb
Lagleder: Joakim Gravdal: joakim_2_6@hotmail.com
Alf Sæstad - alf.saestad@dabb.no


TSI - SURK
Lagleder herrer: Steinar Eilertsen - steinareilert@gmail.com
Lagleder damer: Ida Dahl-Hansen - zoologikk@yahoo.no


NTNUI-DG
UVR-oppmann: Jonas Johannessen - dykkergruppa-uvr@ntnui.no 


Haugesund Sportsdykkere
Lagleder: Øystein Skarholm - skarholm@gmail.com
Klubbleder: Geir Jørgensen - geirmeister@gmail.com

Nippon gases Antidoping Norge Hold norge rent Miljødirektoratet Nordic Choice Hotels Sparebankstiftelsen DNB