Forbundsstyret 2022-2024. F.v. Varamedlem Lisa Aase Rokkan, styremedlem Marius Stang Bunæs, president Gry Henriksen, varamedlem Bjørnar Ottesen, styremedlem Inger-Lise Sletten, styremedlem Leif Haagensen, visepresident Trond Erik Backe og styremedlem Helge Løvskar. (Styremedlem Anniken Haaversen er ikke avbildet) Foto: Norges Dykkeforbund
Forbundsstyret 2022-2024. F.v. Varamedlem Lisa Aase Rokkan, styremedlem Marius Stang Bunæs, president Gry Henriksen, varamedlem Bjørnar Ottesen, styremedlem Inger-Lise Sletten, styremedlem Leif Haagensen, visepresident Trond Erik Backe og styremedlem Helge Løvskar. (Styremedlem Anniken Haaversen er ikke avbildet) Foto: Norges Dykkeforbund

Forbundsstyret

Styret i Norges Dykkeforbund er på valg annethvert år ved Dykketinget og er forbundets høyeste myndigheten mellom tingene.

Gry Hege Henriksen
President
Medlemsklubb: BSI - SUB
e-post - President@ndf.no


Trond Erik Backe
Visepresident
Medlemsklubb: Drammen Sportsdykkere
e-post - Visepresident@ndf.no

Helge Løvskar
Styremedlem
Medlemsklubb: Oslofjord Undervannsjakt klubb (Spearos)
E-post - helge@ndf.no

Inger-Lise Sletten
Styremedlem
Medlemsklubb: Narvik Sportsdykkerklubb
E-post - Inger.lise@ndf.no


Anniken Haaversen
Styremedlem
Medlemsklubb: Kristiansand Dykkeklubb
E-post - Anniken@ndf.no


Leif Haagensen
Styremedlem
Medlemsklubb: Ålesund Sportsdykkerklubb
E-post - Leif@ndf.no


Marius Stang Bunæs
Styremedlem
Medlemsklubb: Akkaren Sportsdykkerklubb
E-post - Marius@ndf.no

 

Lisa Aase Rokkan
Varamedlem
Medlemsklubb: Bodø Sportsdykkerklubb
E-post - Lisa@ndf.no

Bjørnar Ottesen
Varamedlem
Medlemsklubb: Hadsel Undervannsklubb
E-post - Bjornar@ndf.no

Her vil du finne dokumenter og annen informasjon fra styret. Siden oppdateres jevnlig med de aktuelle protokoller og evt. annen dokumentasjon.

Her kommer møteinnkallingene for tingperioden 2020 - 2022

Protokoller fra møter i forbundsstyret legges ut her etter de er blitt godkjente. Her ligger også vedtak tatt utenfor FS-møter.
 

2022

  • 4-22(Ny styreperiode - Tentativt godkjent fram til FS-møte 5/22)
  • 3-22
  • 2-22
  • 1-22

 

2021

Styredokumenter

Nippon gases Antidoping Norge Hold norge rent Miljødirektoratet Nordic Choice Hotels Sparebankstiftelsen DNB